Toto jsou nejlepší stránky pro Badoo 2020

Výhody člena Badoo Premium

Všechny seznamovací weby a aplikace potřebují vydělat peníze, protože je třeba zaplatit jak servery, tak tým pro poskytování služeb zákazníkům. Zákazníci navíc očekávají, že skutečný produkt – aplikace – bude neustále zlepšován. Od vydání první verze v roce 2006 se značka Badoo hodně vyvinula.

Prémiové členství na Badoo se nazývá Super Powers. S ním získáte v komunitě tzv. "Supersílu", a pak ji můžete lépe, cíleněji a efektivněji používat. Zejména vám dávají lepší viditelnost ve výsledcích vyhledávání – což je jedna z největších výhod placeného upgradu Badoo.

Mnoho dalších aplikací a seznamovacích míst vyžaduje peníze, které vám umožní (ve většině případů) kontaktovat jiného uživatele. Až do této první zprávy je vše ostatní obvykle zdarma. Badoo navrhl svůj systém trochu jinak: dokonce i jako bezplatný člen, můžete napsat tolika lidem, kolika jen chcete.

Pro některé uživatele to stačí. Ale pokud chcete používat Badoo strategicky, placené členství se vám bude hodit.

Tipy pro větší úspěch s Badoo

Ačkoli Badoo není – podle našeho názoru – nejlepší seznamovací aplikací v České republice, skutečnost, že můžete flirtovat zdarma znamená, že nemáte co ztratit. Ale i když vše, co investujete je váš čas, měli byste se snažit vytvořit optimální základ pro úspěch.

Doporučujeme nahrát více obrázků vás samotných. Ujistěte se, že tyto fotky vás prezentují v zajímavém světle a v různých momentech vašeho života. Neustále je však udržujte pravdivé a používejte nejaktuálnější dostupné snímky – tímto způsobem se vyvarujete zklamání při setkání v reálném životě a ušetříte vám i protějšku čas.

Navíc se snažte být aktivní a přihlašovat se každý den. Pokud se přestanete často přihlašovat, systém předpokládá, že již partnera nehledáte. Být aktivní se vyplatí!

Flirtování, sex a nové přátelství s Badoo

V ČR je Badoo používán různými uživateli jinak. Někteří jsou tu jen pro sex a hledají výhradně krátkodobé dobrodružství, zatímco jiní si nejsou opravdu jistí, co chtějí, a používají Badoo pro nekonečné flirtování a chatování. Jiní hledají vážný vztah. Vzhledem k tomu, že uživatelé Badoo mohou mít řadu motivací, měli byste se pokusit dát svým protějškům co nejdříve vědět co hledáte, což oběma stranám ušetří spoustu času, pokud jsou vaše cíle odlišné. Pokud jste si jisti, že hledáte jen sex, možná budete chtít zvážit hledání přímo na aplikaci pro sexuální seznamování.

Můžete také určit typ vztahu, který hledáte (přátelství, konverzace, rande atd.) v nastavení profilu a vyhledávání.

Doporučené seznamky pro Badoo

 


94/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


90/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


80/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


75/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


55/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 


Badoo Chaos na internetu. Nabídka zabije!

22000
631000
99+