Toto jsou nejlepší stránky pro Nezadaným 2020

Okolo 60 procent nezadaných v Česku použáví pro hledání partnera online seznamovací služby. Výběr nezadaných, kteří o seznámení mají zájem, je na internetu obrovský a výběr dostupných online seznamovacích služeb je stejně tak veliký. Které portály v Česku nabízejí nejvyšší šance? Prozkoumali jsme širokou nabídku seznamovacích stránek v Česku a favority uvádíme níže.


Nejlepší služby pro setkání s nezadanými v Česku

Proč doporučujeme online hledání nezadaných v Česku

Je hned několik důvodů, proč se čím dál více nezadaných v Česku při hledání romantického partnera obrací na internet. Hledání online je pohodlné a můžete to dělat z komfortu vlastního gauče. Nemusíte opouštět domov, což šetří peníze a především čas. Navíc internet nabízí tu výhodu, že můžete specifikovat parametry a podle nich hledat ideálního partnera.

Chytré párovací algoritmy dělají hledání vhodných singles jednoduchým. Pokud upřímně odpovíte na otázky, algoritmus zajistí, že se vám zobrazí pouze takoví uživatelé, kteří co nejvíce odpovídají vašim požadavkům a nabízejí největší potenciál pro dlouhodobý vztah.

 

Petra, 26 (Česko)

Po roce a půl, kdy jsem byla sama, přišel pravý čas si najít nového partnera. Problém byl v tom, že přes týden hodně pracuji a nemám čas se s lidmi příliš stýkat. Se seznamovacími weby se můžu seznamovat kdekoliv a plánovat si rande na víkendy.

Pokud chcete v Česku potkat nezadané lidi, měli byste vyzkoušet tyto stránky

Jak už jsme uvedli, většina nezadaných v Česku se seznámí za pomoci seznamek. Asi třetina z těch, kteří na internetu flirtují se dostanou o krok dál a naplánují si rande ve skutečném světě. Ačkoliv se zaměřujeme na online seznamování přes seznamovací stránky, někteří nezadaní používají i alternativní online nástroje (jako chaty nebo Facebook) v naději, že potkají atraktivního partnera.

Všemožné průzkumy ukazují, že nejlepším místem pro setkání na prvním rande jsou bary, kavárny a restaurace. S večeří v restauraci opravdu nemůžete nic pokazit. Pokud však chcete být více kreativní, zkuste i jiné možnosti. Některými z oblíbených nápadů na první rande zahrnují místa, která umožňují procházku a společnou řeč, například ZOO.

 

Agáta, 27, Česko, hovoří o svých seznamovacích návycích

 

Spousta singles v Česku chodí ven na drink. Je to zábava a přitom je to nekomplikované. Rande se dá jednoduše přerušit, pokud to nevypadá zrovna slibně. Ale zkusit něco více zajímavého může být skvělé.

 

Staňte se profíkem v online randění

Ačkoliv je v Česku spousta nezadaných, kteří hledají partnera, tak to neznamená, že je nalezení perfektního protějšku jednoduché. Klíčem je atraktivní profil! Investujte dvacet minut svého času a přemýšlejte o tom, jak se prezentovat. Při navrhování svého profilu rovněž přemýšlejte o volbě správných fotografií. Dobrý cýběr fotografií je pro úspěch na seznamovacích stránkách velice důležitý.

Nehledě na to, co ukazujete nebo říkáte na svém profilu, říkejte pravdu. Lži se tu opravdu nevyplácejí! Především u online seznamování je to velká pravda. Nejběžnější lži se týkají váhy a výšky. Zcela logicky se taková lež proflákne už na prvním rande. Nejlepší je tedy upřímnost a buďte si jisti, že i na vás v Česku čeká někdo, kdo hledá právě vás.

Jak dobré jsou seznamovací aplikace v Česku?

Některé populární aplikace jako Tinder nebo Badoo v Česku urychlily seznamovací proces. Během pár kliků na smartphonu můžete snadno komunikovat s lidmi v okolí.
Pokud jde o otázku, zda jsou lepší moderní seznamovací aplikace nebo více tradiční seznamovací weby, pak opravdu záleží na tom, co vlastně hledáte.

Hledáte pravou lásku? Pak jsou flirtovací aplikace nevhodné. Spolehnout se můžete na ověřené seznamovací stránky či služby (mrkněte na náš seznam nejlepších seznamovacích služeb v Česku). Průzkumy okazují, že uživatelé flirtovacích aplikací hledají spíše méně závazků než uživatelé velkých a populárních seznamovacích stránek.

Mnoho nezadaných používá flirtovací aplikace pro zabíjení času. Zájem osob o seriózní vztah není obvyklý. Seznamovací aplikace jsou více odvázané, neboť používání aplikací nic nestojí.

Doporučené seznamky pro Nezadaným

 


94/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


90/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


80/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


75/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


55/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 


Nezadaným Chaos na internetu. Nabídka zabije!

23000
630000
99+