Toto jsou nejlepší stránky pro Seznamovací aplikace 2020

Flirtování přes Smartphone

Flirtování přímo přes naše chytré telefony je tak populární, protože je to opravdu velmi jednoduché. Registrace je obvykle rychlá a často se můžete přihlásit pomocí dat z Facebooku, což znamená, že potřebné informace jako váš věk, lokace a fotky jsou importovány a vy můžete rovnou začít. Ale nebojte se: Žádné z těchto seznamovacích aplikací uvedených v tomto článku na Facebook nebudou publikovat nic bez vašeho povolení. Pokud je taková služba někde nabízena, pak Facebook slouží ke zjednodušení registračního procesu.

Na rozdíl od tradičních online seznamovacích služeb vám seznamovací aplikace nabízí méně informací o potenciálních polovičkách, ale nabízejí preciznější informace o tom, kde uživatelé bydlí. To pomáhá v hledání nezadaných, kteří se pohybují ve vašem okolí.

Většina uživatelů seznamovacích aplikací je mladších (18-30). Ačkoliv je samozřejmě možné přes seznamovací aplikaci najít pravou lásku, většina lidí používá seznamovací aplikace pro nezávazná dobrodružství. Mottem je flirtování, zábava a pak se uvidí.

Pokud hledáte vážný vztah, měli byste zvážit osobní služby a seznamovací stránky, které jsme testovali (viz výše). Tyto seznamovací portály mají vlastní seznamovací aplikace, které jsou pro členy zdarma. Rozdíl ve srovnání s “čistými” seznamovacími aplikacemi jako je Tinder je v tom, že seznamovací aplikace velkých seznamovacích portálů jsou hlavně o hledání pravé lásky. S pomocí osobního testu tyto služby generují vhodné protějšky a přesto vám stále umožňují flirtovat s novými kontakty, ať už jste kdekoliv.

5 kroků k mobilnímu flirtování: Jak se může kdokoliv dostat na rande

Všichni o nich mluví, mnoho z nich je používá, ale nikdo vlastně není jistý v tom, jak s pomocí seznamovacích aplikací domluvit rande. Vyhodnotili jsme bezpočet recenzí, statistik a seznamovacích tipů abychom připravili tuto příručku. Takto si domluvíte rande v 5 krocích:
 

1. Vyberte si správnou seznamovací aplikaci

Než se rozhodnete pro seznamovací aplikaci, naše recenze seznamovacích aplikací vám pomohou získat více informací o jednotlivých poskytovatelích a o tom, která aplikace nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Pokud hledáte pravou lásku, pak vám doporučujeme aplikace zobrazené výše.
 

2. Vytvořte si na pohled atraktivní profil

Váš profil staví nebo boří váš úspěch při používání seznamovacích aplikací. Většina aplikací ukazuje na první pohled jen málo informací a nudný profil je rychle přeskočen. Proto je důležité, aby sekce “o vás” sumarizovala vaši osobu optimálním způsobem, zvýrazňovala vaše silné stránky a vzbuzovala v ostatních zvědavost. Některé seznamovací aplikace (odnože dobře známých seznamovacích aplikací jako be2) vám rovněž dávají přiležitost podstoupit detailní osobností kvíz. Věnujte tomu čas a vyplňte jej upřímně. To zajistí, že doporučování partnerů bude lépe fungovat. Vyplnění osobnostního dotazníku pokládá základy úspěchu se seznamovací aplikací.
 

3. Atraktivní profilová fotka

U online randění je váš profil jako vaše digitální vizitka, takže se ujistěte, že je nejlepší možný. Dobré profilové fotky jsou centrem atraktivního profilu, který je doplněn dobře napsanými texty a informacemi, které jsou tak kompletní jak jen mohou být. Ale co znamená “dobré profilové fotky”?

Porozhlédněte se po pár fotkách (3-5 je ideál), které ukazují různé pohledy na vaši osobnost. Neměla by chybět alespoň jedna fotka zaměřená na obličej, jedna na celé tělo a pár fotek s aktivitami, které přiblíží vaši osobnost. Pokud například rádi jezdíte na horském kole, pak je vhodné nahrát fotku jak jedete na horském kole. Obecně vzato: Prosím žádné fotky se slunečními brýlemi, nahé fotky a žádné fotky v oblecích, pokud to není vyloženě integrální součást vaší osobnosti.

Pokud si nejste o výběru správných fotek jisti, zeptejte se na názor vašich přátel.
 

4. Procházejte profily a začněte psát zprávy

Než někomu poprvé napíšete, podívejte se blíže na jejich profil. Když dojde na zprávy, kvalita je důležitější než-li kvantita. Masové zprávy nikdy nemají v seznamovacích aplikacích úspěch a nepovedou k úspěchu.

Pokud píšete zprávy, je lepší zůstat u několika málo vážnějších a dobře napsaných úvodních zprávách pro výběr mužů/žen, které vás opravdu zajímají. Je to lepší než posílat nezajímavé spam zprávy mnoha lidem. Dobrá zpráva je osobní, odhaluje proč vás konkrétní osoba zaujala a proč si myslíte, že by bylo dobré se vzájemně poznat. Měla by obsahovat trošku informací o vás a pár otázek, které nabídnout dobrý startovní bod pro další zprávu.


5. Domluvte si rande

Nejdříve napište pár uvolněných zpráv tam a zpět, než se pustíte do další akce - získání WhatsApp nebo Facebook kontaktu. I přesto je však stále lepší přesunout se na WhatsApp nebo jiný “soukromý” chatovací kanál mimo seznamovací aplikaci dříve, než-li později. Je to přirozenější než si s lidmi psát po dlouhou dobu přes seznamovací aplikaci. A pokud se stane, že se opravdu chcete lépe poznat s osobou na druhé straně, pokuste se domluvit si schůzku ve skutečném životě.

Doporučené seznamky pro Seznamovací aplikace

 


94/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


90/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


80/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


75/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


55/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 


Seznamovací aplikace Chaos na internetu. Nabídka zabije!

22000
631000
99+