Toto jsou nejlepší stránky pro Tinder 2020

Fakta

Pokud jste náhodou single a ještě jste se Tinder neodvážili používat, měli byste sebrat všechnu odvahu a zapojit se co nejdříve. "Tindering" se stal synonymem pro randění obecně a v našem moderním rychle se rozvíjejícím světě nikdo nemůže popřít, že je to velmi snadný způsob, jak se spojit a setkat s novými lidmi. Hodně lidí však rychle zjistí, že většina času stráveného v aplikaci je pro ně zcela zbytečná. Proto je dobré začít Tinderovat se správným postojem: pohlížejte na to jako flirtovací hru a přesto se ujistěte, že si vybíráte ty, se kterými se budete chtít setkat. Bavte se, udržujte vaše očekávání realistická a možná se stane, že si domluvíte rande s budoucím panem nebo paní dokonalou.

Pravděpodobnost úspěchu:

Musíte si stanovit, co pro vás “úspěch” na Tinderu znamená. Pro některé je úspěchem sexuální setkání, jiní považují za úspěch navázání hlubšího vztahu. Vzhledem k tomuto rozdílu v záměrech lidí budeme definovat úspěch jako poznání nových jedinců.

Šance jsou skutečně velmi vysoké. Pokud hledáte seznámení za účelem sexu, existují pro vás lepší aplikace. Stejně tak i pokud toužíte po vážném vztahu, je tu mnoho osvědčených on-line seznamek, které mohou lépe vyhovovat vašim potřebám. Nicméně pokud jste tomu otevřeni, můžete si na Tinderu užít spoustu zábavy. 

Zábavný faktor:

Mnoho uživatelů si s Tinderem vytvoří vztah mezi láskou a nenávistí. Potenciální partner je jen o šoupnutí vedle, ale většina lidí se začne topit v povrchním flirtování a opakujících se konverzacích, a to může začít rychle skřípat. Nicméně nezávisle na tom, jak otravné toto shledáte, většina lidí se stejně načapá při přihlašování do Tinderu pokaždé, když mají trošku volného času. Co se týče zábavy…? Obrázek si budete muset udělat sami!

Bezpečnost

Chcete-li Tinder využít co nejvíce, nemusíte se bát ohledně připojení přes váš FB účet. Musíte si však zvyknout, že každou chvíli na vás budou na ploše vykukovat přihlášení vašich přátel, lidí z okolí či dokonce členů rodiny. Existuje několik možností, jak váš profil 'skrýt'. Můžete si však být jisti, že společnost Tinder (Match Group Inc) je upřímná a provozuje několik dobře proslulých seznamovacích míst, jako jsou OkCupid a PlentyofFish.

Hodnota za vaše peníze

Tinder je v podstatě bezplatný. Většina běžných uživatelů si bohatě vystačí s prostředím, které je dostupné zdarma. Avšak náročnější a zanícení uživatelé se mohou připojit k prémiovému členství. Ceny jsou následující:

•        12 měsíců: £6.67 / měsíc

•        6 měsíců: £9.16 / měsíc


•        1 měsíc: £14.99 / měsíc

 

FAQ

Co přesně je Tinder?

Tinder je slavná aplikace určená k flirtování, která začala v USA, ale v posledních několika letech se rychle rozšířila po celém světě díky popularitě a snadnému používání. Jeho úspěch spočívá v jeho snadnosti použití a skutečnosti, že každý může vytvořit profil během jedné minuty. Jediné, co musíte udělat, je stáhnout aplikaci do telefonu, nastavit ji prostřednictvím vašeho Facebook účtu, vybrat své oblíbené Facebook fotky a pak jste hotovi. Po výběru požadovaného pohlaví se zobrazí další profily. Vše, co musíte udělat, je přetáhnout prstem doprava nebo doleva, vyjádřit zájem o osobu, jejíž profil se díváte nebo se rozloučit a dobře se bavit! Teprve až je vyjádřen společný zájem (oba jste dali "ano"), můžete se spojit a zahájit chatování nebo potenciálně domluvit rande.

 

Má Tinder dobrou reputaci?

Tinder se stal velmi uznávaným, což je další důvod, proč je po celém světě tak populární. Je spojen s velkou společností s názvem Match Group Inc, která  nejen Tinder, ale také známé seznamovací služby jako Match.com a PlentyofFish.

 

Jak efektivní je Tinder v České republice?

Stejně jako po celém světě se Tinder v posledních letech shledal s velkým úspěchem i v ČR. Obrovský počet nezadaných zaznamenal úspěch díky stahování aplikace na své telefony a hledáním těch, kteří zasáhli jejich srdce. Ve velkých rušných městech jako je Praha, bylo prokázáno, že je velice snadné najít nová spojení, přestože stále existuje určitý odpor těch, kteří považují Tinder za povrchní způsob hledání nových známostí. Ne každá kritika je neopodstatněná: mnoho lidí stále nevynakládá dostatek úsilí do správy jejich profilů nebo do vedení užitečných konverzací. Stejně tak existuje určité množství neupřímnosti od uživatelů aplikace, se kterou je třeba počítat ... hodně mužů hledá sex, mnoho žen hledá vztah a když se tyto dva světy srazí, vždy dojde k nějakému nedorozumění.

 

Co na Tinderu znamená shoda?

Shoda na Tinderu se koná tehdy, když si dva uživatelé vyjádřili společný zájem, tzn., že si dali jeden druhému navzájem “like”, protože se jim líbil profilový obrázek toho druhého. Po shodě si mohou uživatelé začít posílat zprávy a povídat si.

 

Jak vypadá typické Tinder rande?

Je samozřejmé, že rande přes Tinder se podobá jakémukoli jinému rande - neexistují žádná pravidla, která by měla následovat, a uživatelé se mohou setkat kdekoli, jak to považují za vhodné. Samozřejmě, rande přes Tinder nejsou zárukou úspěchu a stejně jako v jakékoli jiné situaci závisí na pocitech obou stran, jejich náladě, reakcích a chování. Vždy se snažíme doporučit, abyste první den dělali něco zábavného, něco, co vás oba baví - touto cestou necháte zářit vlastní osobnost a dost možná začne kvést něco speciálního.

 

Jak se pomocí Tinderu mohu spojit s ostatními lidmi?

Vytvoření profilu na Tinderu umožňuje nastavení vlastních parametrů. Ty mají tendenci být omezeny na pohlaví, věk a vzdálenost od lidí, které hledáte. Tinder pak přistupuje k GPS zařízení vašeho telefonu a použije vaši polohu a umístění ostatních uživatelů pro skenování oblasti a nalezení potenciálních shod. Parametry můžete kdykoli změnit pomocí nastavení aplikace.

 

Existují pro používání Tinderu nějaká pravidla?

Stejně jako u jakékoli aplikace, existuje několik pravidel a předpisů, které budete muset při používání Tinderu dodržovat. Není to nic jiného než slib, že nepoužíváte Tinder pro komerční účely, že máte plná práva k vašim fotografiím a obsahu profilu, a že nebudete sdílet žádný rasistický nebo jinak urážlivý materiál.

Důrazně doporučujeme, abyste na Tinderu nebrali věci příliš vážně. Berte jej s nadhledem, nemějte laťku a očekávání příliš vysoko a prostě si jen užívejte nových zkušeností, jen tak si užijete nejvíce zábavy a nejpříjemnější překvapení. Pokud nenajdete svého životního partnera prostřednictvím Tinderu, není to konec světa - i přesto budete stále potkávat spoustu zajímavých lidí.

 

Co mám dělat, pokud Tinder v mém okolí nemůže najít lidi?

Někdy se stane, že Tinder vyčerpá všechny návrhy na shodu ve vašem okolí. Bývá to tím, že jste aplikaci nadměrně používali a tím vyčerpali počet všech uživatelů nacházejících se blízko vašeho bydliště. Pokud k tomu dojde, zvažte rozšíření parametrů, třeba prodloužením věkové hranice nebo rozšíření vzdálenosti. Pokud to nepomůže, vždy si můžete koupit prémiovou verzi, která vám umožní rozšířit vyhledávání do jiných měst, a tím vám poskytne spoustu dalších možností. Druhou možností je Tinder Social, což je rozšíření, které umožňuje přístup k profilům, které se obvykle při obvyklém užíváni aplikace nezobrazují.

 

Mohu použít Tinder bez profilu na Facebooku?

Tinder bez Facebooku nelze použít. Spojení s Facebookem je součástí  jednoduchosti používání značky Tinder. Profil na Facebooku je tedy povinný.

 

Musím za Tinder něco platit?

Používání a stažení Tinderu je zcela zdarma. Zatímco bezplatná verze má určité omezení (například pouze 200 navrhovaných profilů každých 24 hodin), většina lidí to považuje za víc než přijatelné. 90% uživatelů Tinder má bezplatný profil a prémiové členství nenabízí zase o tolik moc, aby se platba vyplatila.

 

Co mi dovoluje bezplatná verze Tinder?

Odpověď zní: v podstatě vše, pro co byla aplikace určena. Můžete si založit profil, dostat až 200 “přejetí vpravo (like) a posílání zprávy s těmi, se kterými máte shodu. Prémiová verze umožňuje nekonečné množství “like” a zobrazení profilů a dovoluje změnit vaši lokaci. S prémiovou verzí můžete také dávat více “super-like” těm uživatelům, kteří vás obzvláště zajímají.

 

Jak můžu za Tinder platit?

Nastavení plateb závisí na typu vašeho smartphonu. Účet přes iPhone umožňuje platbu přes iTunes App Store a Android Google Play Store.

 

Mohu použít Tinder bez informací o kreditní kartě?

Platby za prémiové profily na Tinder závisí zcela na tom, který app store používáte.

 

Jak mohu kontaktovat zákaznické služby společnosti Tinder?

Trochu nepříjemné je, že neexistuje telefonní číslo, na které byste se mohli obrátit. Službu zákazníkům lze kontaktovat prostřednictvím e-mailu. K dispozici je také sekce s nejčastějšími dotazy, kde pravděpodobně najdete odpovědi na vaše otázky.

Jak dosáhnout na Tinderu úspěchu?

Pokud chcete být úspěšní, pamatujte při používání aplikace na tyto věci:

1. Vemte své šance do rukou ve své sekci “o mě” a zajistěte, aby jste vyčnívali z davu. Máte neobvyklou práci nebo zajímavé koníčky? Využijte tuto výhodu naplno a řekněte o tom všem návštěvníkům, kteří zavítají na váš profil. Při vyplňování profilu také nezapomeňte na trochu humoru - přilákáte tak více pozornosti. Pokud jste profík na Photoshop, najděte srandovní cestu, jak toho využít. Můžete například říct: "pomáhám odstranit celulitidu z fotografií modelek" - zábavné, vtipné, cool. Pokud máte nadprůměrnou velikost, raději to ve svém profilu také uveďte.

Část "o mně" je místo, kde se snažíte nalákat na nějakou kuriozitu a vyvolat v lidech pocit zvědavosti, tak aby vám díky tomu dali “like” a zajímali se o vás dál. Nemusíte se však trápit a myslet na to, co všechno říct - jeden nebo dva řádky obvykle stačí. Kousek vtipu má dlouhé nohy a přidává unikátní charakter. Za každou cenu se vyhněte klišé a kopírování informací odjinud.

2. Ze všeho nejdůležitější jsou na Tinderu fotografie. Právě díky profilovým fotkám se lidé rozhodují, zda vám dají like nebo ne. Vzhled je důležitý, ale opravdu není všechno. Nemůžete příliš ovládat to, jak se ostatním zdáte, ale můžete převzít kontrolu nad tím, jak se s nimi setkáte. Vyberte si ty fotografie, které vás ukáží v atraktivním světle nebo díky kterým vypadá váš život zajímavý a vzrušující. Většina lidí sní o seznámení se s někým, s kým budou moci strávit večer “mimo realitu” a poznají nový a fascinující svět.

Mít jen jeden profilový obrázek je málo kdy dostačující. Na většině profilů najdete tři až pět fotek. Alespoň na jedné z nich by měl být záběr vašeho obličeje a na další záběr celé postavy. Mix fotek je prostě nejlepší - ty kde jste sami jsou skvělé, ale je pěkné vidět vás i se svými přáteli. Je důležité, abyste vypadali jako přístupný, zajímavý, přátelský a vzrušující člověk, než-li jen svůdný či konvenčně atraktivní.

Co je na Tinderu nejlepší “otvírák”?

Vůbec nejhorší zprávou, kterou můžete po vzájemné shodě někomu poslat je: “Ahoj, jak se máš?” a podobná bezduchá oslovení. Nudné, předvídatelné a chabé - jen málo lidí se chytne na takovou zprávu. V podstatě cokoliv jiného bude lepší, než toto. Bez ohledu na to, co píšete, je vždy dobré toho druhého oslovit jménem. Je to více osobní a protějšek si nebude myslet, že prostě jen kopírujete všem stejné zprávy.

Další věci, kterým se vyhnout, pokud jde o vaše první zprávy přes Tinder.

Psaní dlouhých textů: Tinder je o rychlosti a pohodlí. Dlouhé zprávy naznačují jistou zoufalost a potřebují větší pozornost. Většina uživatelů nemá zájem o čtení vaší historie života nebo prodírání se skrze dlouhé romány, které byly zkopírovány a vloženy.

Komplimenty ohledně vzhledu: Může to znít jako nesmysl, ale lichotit ženě hned ze začátku a skládat jí komplimenty na její vzhled vám může jen uškodit. Atraktivní ženy slýchají den co den komplimenty od zoufalých mužů. Zaměřte se především na osobnost.

Sexuálně explicitní zprávy: Tinder má spoustu členů, kteří hledají sex - to nelze popřít. Nicméně, všechny ženy jsou sváděny a vábeny. Atraktivní ženy najdou člověka kdekoli, kdykoliv - nepotřebují na to Tinder. Pro ně je Tinder zábava, něco, s čím zabijí pár minut volného času. Najít někoho zajímavého, někoho, kdo vyčnívá z davu a padne vám hned do oka je velice obohacující a setkání s takovým člověkem může vést k úžasným zážitkům. Pokud začnete rovnou se sexuálním obsahem, zpravidla to povede v blokaci nebo ignorování.

Takže, jak začít na Tinderu?

Doporučujeme vám, abyste konverzaci udržovali krátkou a příjemnou - 1 až 3 řádky je ideální délka, tak akorát, aby byli lidé zvědaví, co dalšího ještě přijde. Nekopírujte a neoslovujte všechny ženy stejným způsobem - cesta k úspěchu je podívat se na jejich profil a v sekci "o mně" najít cestu, jak nejlépe získat jejich zájem. Buďte koketní, zábavní a ukažte, že máte zájem. Snažte se odhadnout jejich osobnost, jejich záliby a ukažte, že jste pozitivní, zábavná a přístupná osoba.

Jaké triky mi k používání Tinderu můžete doporučit?

Většinu toho, co lze považovat za “Tinder triky” jsme pokryli v sekci “Co je na Tinderu nejlepší “otvírák”?” a “Jak zažít úspěch na Tinderu”. Tyto si přečtěte a budete dobře vybaveni dostatkem triků pro další kroky.

 

Jaká je pravděpodobnost, že na Tinderu uspěji?

Vzhledem k tomu, že v České republice je na Tinderu mnoho aktivních členů, je šance na setkání s někým opravdu vysoká. Pokud hledáte životního partnera a myslíte si, že jej naleznete za několik dnů nebo týdnů, připravte se na zklamání - Tinder je plný lidí, kteří si užívají single života a jsou velice opatrní, co se týče závazků s ostatními uživateli této aplikace. Jakmile zjistíte, kolik je tu nezadaných, pouhé číslo ukáže, jak je těžké dosáhnout závazného vztahu, který zde není příliš lákavý.

 

Existují nějaké slevy nebo vouchery na Tinder?

V současné době pro Tinder neexistují žádné vouchery ani slevy. Jedná se především o bezplatnou aplikaci a prémiové funkce nemají aktuálně žádné slevy.

 

Kolik stojí Tinder?

Chcete-li využívat prémiové funkce, jsou náklady pro uživatele v ČR následující:

•        1 rok: £6.67 / měsíc

•        1/2 roku: £9.16 / měsíc

•        1 měsíc: £14.99 / měsíc

 

Existují na Tinderu falešné profily?

Stejně jako u všech aplikací, kterým roste rychle popularita, i Tinder přilákal falešné a podvodné uživatele. Jsou tu tací, kteří chtějí ukrást vaše údaje a identitu, a nebo vás nalákat, abyste se připojili k jiné aplikaci, která vás okamžitě požádá o platbu výměnou za přístup k sexuálnímu obsahu. Spousta lidí, kteří mají falešné profily ve službě Facebook může používat Tinder a mnoho mužů se vydává za ženy, a to z celé řady různých důvodů.

 

Jak zjistit, že se jedná o falešný profil?

"Příliš perfektní, než aby to mohla být pravda" - ve většině případů to tak funguje. Byl jste kontaktován ženou, která vypadá jako supermodelka a okamžitě vás požádá, abyste s ní sdíleli explicitní obsah? Je to smutné říci, ale bohužel to nebude pravda. Buďte opatrní u každého, kdo žádá o peníze nebo chce, abyste se přihlásili na jinou webovou stránku, a nebo jejichž profily obsahují odkazy na zahraniční seznamky.

 

Jak Tinder funguje?

Abyste mohli používat Tinder, musíte si aplikaci nejprve stáhnout na smartphone. Registrační proces se děje vždy prostřednictvím vašeho Facebook profilu, a to je v podstatě základem toho, co se stane vaším Tinder profilem, protože vaši přátelé, zájmy a fotografie budou z Facebooku okamžitě vypůjčeny. Jakmile nastavíte parametry vyhledávání, okamžitě budete mít k dispozici profilové fotky ostatních uživatelů. Pokud se vám jejich fotografie líbí, přejedete po displeji prstem doprava. Pokud nemáte zájem, přejetím doleva se posunete na dalšího uživatele. Jakmile někdo, u koho jste prstem přejeli doprava udělá stejnou věc, budete informováni, že máte shodu a můžete zahájit konverzaci prostřednictvím služby instant messenger.

 

Mohu Tinder zrušit nebo smazat?

Je opravdu důležité pochopit, že "zrušení" Tinderu není stejné jako "vymazání". Pokud odeberete aplikaci z vašeho smartphonu, měli byste si být vědomi toho, že váš účet v žádném případě nebyl ukončen a bude stále k dispozici, aby si vás mohli lidé zobrazit a potenciálně kontaktovat. Smazání aplikace z vašeho telefonu také neukončí váš profil. Pokud se chcete zcela zbavit svého profilu, budete muset jít do  nastavení v rámci aplikace a zvolit volbu "Vymazat" a postupovat podle pokynů.

 Chcete-li zrušit členství v programu Tinder Plus (bonusové možnosti), musíte tak učinit přes platební platformy, ze které jste zakoupili prémiové členství. Bude to buď prostřednictvím Obchodu Google Play nebo Apple Store v závislosti na vašem telefonu.

Doporučené seznamky pro Tinder

 


94/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


90/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


80/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


75/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 
 


55/100

HODNOCENÍ REDAKCE


 


Tinder Chaos na internetu. Nabídka zabije!

22000
340000
99+