Popis DatingAdvisor


Naše mise

Cílem bylo, a to přetrvává, poskytovat lidem se zájmem o online randění nezbytné zdroje k tomu, aby našli svoji cestu; pomáhat jim vyhnout se nástrahám podvodníků a vyčůránků a objevovat funkční online seznamovací služby, které sedí jejim potřebám a za danou cenu nabízejí adekvátní hodnotu.


Na co se zaměřujeme?

Hodnocení seznamovacích míst

Jedním z hlavních bodů naší práce je pravidelné hodnocení úspěchů. Za pomoci komplexních testů s různými uživatelskými profily neustále testujeme nové weby. Zkušební protokol je vytvořen pouze tehdy, pokud jsou výsledky konkrétní.

Tipy pro online randění

Zejména proto, že se on-line seznamování zpočátku dělá anonymně, existuje mnoho pastí, do kterých nováčci pravidelně padají. Díky dlouholetým zkušenostem chceme dát našim uživatelům tipy, jak se dostat k seznamkám a aplikacím nejrychleji a vyhnout se přitom zklamání.

Studie a zákulisní informace

Abychom lépe porozuměli regionálním a mezinárodním trendům, pravidelně provádíme studie trhu. Za tímto účelem se obvykle zaměřujeme na hlavní téma, jako je online seznamování pomocí mobilních zařízení.


V číslech

5
13
33

Náš tým

Redakční tým

Redakční tým se skládá ze směsice trvalých i freelance editorů a žurnalistů, kteří se zajímají o internet a svět online randění. Mnoho z nich má s tímto odvětvím předchozí zkušenost a jsou zběhlí v tom, jak to vlastně funguje: znají mapu a vědí co mají hledat. Na náš tým jsme pyšní a vždy se těšíme ze spolupráce s nimi po každý další den.

Vedoucí síly

  • Artur: Komunikuje s poskytovateli seznamovacích služeb a zajišťuje aktuální informace o změnách a inovacích hned, když se stanou.
  • Philipp: Pečuje o interní procesy a organizaci.
  • Florian: Zajišťuje, aby web běžel jak má a stará se o servery a technologii.

Kdykoli jsem tázán, která seznamka je nejlepší, vždy odpovídám, že nic takového neexistuje. Záleží na vašich individuálních požadavcích. Flirt, láska, dobrodružství, věk, region atd.

David
Vedoucí redakčního týmu


Hodnocení a provize

Jak je DatingAdvisor financován?

Naším cílem a motivací bylo vždy poskytovat nesčetnému množství online flirtujících bezplatné informace k tomu, aby se dokázali zorientovat ve světě online randění. DatingAdvisor publikuje všechny své reporty a zkušenosti zcela zdarma, což dává uživatelům stránky možnost přistupovat k webu bezplatně.  Přirozeně jsou zde určité náklady na provoz projektu DatingAdvisor s ohledem na provoz webu a především na práci editorů a žurnalistů, kteří si zaslouží být zaplaceni. Aby služba mohla nadále pro konečné uživatele fungovat bezplatně, je nutný zdroj příjmů, což je důvod proč v určitých případech DatingAdvisor získává provizi od poskytovatelů seznamovacích platforem.